Ankara / Sincan OSB

0537 974 50 60

Hergün 08:00 - 22:00

GÖLBAŞI

Panel Cephe Sistemleri Ankara, GÖLBAŞI Panel Cephe kompozit modelleri, GÖLBAŞI Panel Cephe fiyatları Ankara, GÖLBAŞI Panel Cephe Sistemleri imalatı ve montajı.

GÖLBAŞI Panel Cephe Sistemleri imalatı ve montajı ücretsiz keşif, anında teklif...

Panel cephe sistemleri GÖLBAŞI

Mimarlar dolayısıyla da tasarımcılar için enfes bir görsel oluşturmanın en güzel örneklerinden bir tanesi olan panel cephe sistemleribugün birçok yapıda kullanılmakta ve oldukça fazla rağbet görmektedir. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi de içerisinde kullanılan malzeme, yani alüminyum paneller ve ortasında konuşlandırılan polietilendir. Ayrıca panel cephe tasarımlarının inşaatta kullanılan diğer birçok malzemeyi destekleyici özellikte olması onu çok daha çekici bir hale getirmektedir.

GÖLBAŞI Panel cephe kaplama sistemleri için karakterize özellikler

Her ne kadar bina ve diğer yaşam alanları için benimsenen renkler genellikle koyu ya da tam tersi çok açık nitelikte olsa da panel cephe sistemleri, bu konuda çok daha yetenekli olup özel efekt, metalik ya da solid renklere bürünebilmektedir. Ayrıca boyanan yüzlerin UV ışınlara karşı gösterdiği dayanım oldukça yüksektir.

Öte yandan bu tür kaplamalar rüzgar gücüne karşı dirençli olup farklı çekirdek kalınlıklarında üretilebilinmektedir. Ancak kompozit panel cephe kaplamalarının tartışmasız en önemli özelliği onlara soğuk hallerde el aletleri ile istenilen her türlü şeklin verilebiliniyor olmasıdır ki bu özelliği nedeni ile de yine bugün en çok tercih edilen kaplama şekillerinden bir tanesidir.