Ankara / Sincan OSB

0537 974 50 60

Hergün 08:00 - 22:00

Dış Cephe Betopan Kaplama

Dış Cephe Betopan Kaplama, Dış Cephe Betopan Kaplama Ankara Firmaları, betopan çeşitleri, betopan modelleri, Ankara betopan fiyatları 2018, betopan ankara, betopan kaplama sistemleri

Dış Cephe Betopan Kaplama Sistemleri, Betopan imalatı ve betopan uygulama sistemleri. Ücretsiz keşif anında teklif...

Dış cephe betopan kaplama

Ahşap, çimento ve diğer sağlığınıza zararı olmayan kimyasallardan üretilen dış cephe betopan kaplama, son yıllarda üretimi artan ve tercih edilen bir üründür. Bunun başlıca sebebi ise hem çok daha modern olması hem de estetik açıdan binanıza şıklık katmasıdır. Dış cephe betopan kaplama sistemlerinin iç ve dış cephelerde kullanılabiliniyor olması ise düzen açısından size rahatlık sağladığı gibi boyanabiliniyor olması da tasarımını kuvvetlendirecek bir diğer özelliktir. Üstelik hem üretim hem de uygulanma yüzdeleri de her yıl biraz daha artmaktadır.

Dış cephe betopan kaplama uygulamaları

Aslında çok daha şahsi düşünülse de dış cephe betopan kaplama uygulamalarının etki alanı oldukça geniştir. Buradan yola çıkarak dış cephe betopan kaplamaların sadece binaların dış yüzeylerine değil, istinat duvarlarına, baca ve parapetlere, saçak altı ve saçak yüzlerine, ayrıca prefabrik yapılara kadar uygulama genişliği olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca gerektiğinde lambalı, pahlı damlalıklı ve zıvana delikli olarak üretilebiliniyor olması, bu ürünü çok daha tercih edilebilinir bir hale getirmektedir.

Ücretsiz keşif anında teklif...

Bu Sayfayı Paylaş: