Ankara / Sincan OSB

0537 974 50 60

Hergün 08:00 - 22:00

KALECİK

KALECİK Cam cephe giydirme sistemleri Ankara  

Neden cam cephe giydirme?

Genellikle kat sayısı fazla binalarda ve yerel ancak işlevsel binalarda kullanılan cam cephe giydirme modelleri 2000’li yılların başından beri neredeyse her sektörde kullanılmaktadır. Fonksiyonel açıdan oldukça kullanışlı olan bu sistemlerde ön planda tutulması gereken birçok avantaj bulunmaktadır. Bunların başında:

  • Rutubet ve gürültüden korunma,
  • Güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden kaçınma,
  • Kinetik enerjiye maruz kalmama,
  • Ses, ısı ve su yalıtımına katkıda bulunma
  • Ve en önemlisi de onarım ve bakım gibi maliyetleri en aza indirme gibi sebepler gelmektedir.

Öte yandan cam cephe giydirme sistemleri çok daha çevreci bir algı ile üretilmekte ve yapının inşa aşamasındaki hatalarını da önemli derecede kapatabilmektedir. Üstelik hafif ve dayanıklı bir duruş sergilemektedirler.

Teknik açıdan cam cephe giydirme sistemleri

Her müşteri belli bir ücret ödediği bir hizmetten maksimum verim almak ister ki biz de bunu gayet iyi biliyoruz. O yüzden de başvuruda bulunan müşterilerimize cam cephe giydirme sistemlerinden bahsederken önce zamandan kazanacaklarını söylemekte herhangi bir sakınca görmüyoruz. Çünkü bu sistemler gerçekten de çok kısa sürede montajlanabiliniyor ve dahası genleşme ve karşı hareketlere de maksimum tepki gösterebiliyorlar. Üstelik güvenlik ve enerji gibi diğer önemli konularda da yine yüksek verim sağlamaları cam cephe giydirme sistemlerini çok daha özel bir yere taşıyor.